Datortehnikas remonts

Barošanas bloka remonts/nomaiņa

Barošanas bloksJa Jūsu dators nekādi nevēlas slēgties iekšā un, nospiežot ieslēgšanas pogu, tas neuzrāda nekādas dzīvības pazīmes, tad ļoti iespējams, ka tam ir bojāts barošanas bloks. Iemesli var būt dažādi, sākot ar bojātiem kondensatoriem un drošinātājiem un beidzot ar sadegušiem transformatoriem un tranzistoriem. Ļoti bieži datora barošanas bloks var tikt bojāts pēc zibens spēriena, ja tas nav sazemēts.

Ja bojājumi ir nelieli – bojāti pāris kondensatori vai izdeguši drošinātāji, tad izdevīgāk ir barošanas bloku remontēt. Bet, ja bojājumi ir lielāki, un sadeguši ir daudzi elementi, tad mēs iesakām uzstādīt jaunu barošanas bloku.


Mātes plates nomaiņa

Mātes plateJa mātes plate vairs nav taisāma (visbiežāk cēlonis ir bojāts barošanas bloks), vai savu laiku jau ir nokalpojusi, tad mēs iesakām to nomainīt pret jaunu. Veikalos ir pieejamas ļoti daudzas mātes plates un procesori, bet kuru īsti izvēlēties? Par šo jautājumu variet būt mierīgi, jo mēs Jums palīdzēsim!


Portatīvā datora remonts

Portatīvais datorsPiedāvājam nomainīt portatīvā datora eņģes, samainīt bojātu vai sasistu displeju, kā arī veikt cita veida remontu portatīvajam datoram.

Lai gan portatīvais dators ir praktisks un neaizņem daudz vietas, tas prasa biežāku apkopi nekā stacionārais dators. Visbiežāk tiek bojāta tieši videokarte, kas lielas temperatūras un samazinātas dzesēšanas ietekmē mēdz pārkarst, kā rezultātā videokartes kontakti atlodējas no mātes plates un ekrāns vairs nerāda neko.


Telefonu remonts

Telefonam vai planšetei saplīsa ekrāns? Nekādu problēmu, nesiet savu ierīci pie mums un mēs to salabosim! Piedāvājam arī nobloķētu telefonu vai planšetdatoru atbloķēšanu.

Uz augšu